Tłumacz duńskiego, norweskiego, szwedzkiego – ceny i kontakt

Skantra oferuje najwyższej jakości tłumaczenia techniczne z języków skandynawskich. Tłumaczymy też z polskiego na języki skandynawskie (realizacje natywne – tłumacz duńskiego, norweskiego lub szwedzkiego, który urodził się w danym kraju).

Proszę przesłać tekst do tłumaczenia, a ofertę otrzymają Państwo w najkrótszym możliwym czasie, z reguły natychmiast.

Ostateczna cena tłumaczenia zależy od tematyki. Usługa może również obejmować opracowanie graficzne rysunków, schematów itp. Rozliczenie: faktura VAT. ZAPRASZAMY!

info@skantra.pl

+48-607-593-670

Oferta tłumaczeń Skantra jest skierowana do przemysłu, firm handlowych, dystrybutorów wyrobów przemysłowych, importerów, eksporterów, instytucji certyfikacyjnych itp. Nasze tłumaczenia oferujemy w dobrej cenie i w rozsądnych terminach (w razie nagłych potrzeb jesteśmy w stanie przygotowywać teksty z dnia na dzień). Ponadto ze stałymi klientami uzgadniamy rabaty. Co więcej, cena za tłumaczenie z reguły obejmuje również odwzorowanie układu graficznego tekstu wyjściowego. Tak więc usługa jest pełna i pakietowa, nie szukamy dziury w całym i nie utrudniamy, a wręcz przeciwnie – staramy się jak najbardziej ułatwić klientowi życie i współpracę ze skandynawskimi partnerami. Nie tylko tłumacz techniczny, ale także w razie potrzeby pośrednictwo do przysięgłego tłumacza duńskiego, norweskiego i szwedzkiego.

Unikatowa realizowana przez nas usługa dodatkowa to tłumaczenia z języków farerskiego i islandzkiego. Wyceniana jest ona osobno, w zależności od typu i treści przewidzianego do tłumaczenia tekstu.

Skantra to marka BLT – działającej nieprzerwanie od 2002 roku pracowni tłumaczeniowej, specjalizującej się w języku fińskim. Zapraszamy firmy produkcyjne i kooperantów większych zakładów z rynków duńskiego, norweskiego i szwedzkiego, a także oczywiście z Finlandii. Zapewniamy odpowiedzialną i świadomą obsługę oraz elastyczność we współpracy, zgodnie z potrzebami klienta. Potwierdzeniem jakości usług BLT i Skantra jest fakt, że możemy się poszczycić pokaźną grupą stałych klientów. Tłumacz duńskiego, norweskiego, szwedzkiego – zapraszamy.